Visos vestuvių nuotraukos - vienoje vietoje!


Nugara

Kokia akimirka yra bene svarbiausia daugelio žmonių gyvenime? Tai santuokos, priesaikos mylimam žmogui momentas. Besituokiančios poros pasirengti vestuvėms skiria daug laiko, šventei išleidžia tūkstančius, o šį įvykį įamžinusias nuotraukas vėliau primiršta. Dabar suteikiama galimybė gražiausias sutuoktuvių akimirkas perkelti į nacionalinį albumą internete bei  išsaugoti jas amžiams.

Į interneto albumą įkeltas nuotraukas bet kada galima akimirksniu parodyti ar nusiųsti savo bičiuliams, taip pat pasidžiaugti kitų porų laimės akimirkomis, o tokios galimybės nesuteikia įprastas albumas.

Nacionalinis vestuvių nuotraukų albumas skirtas vertinantiems tradicinę šeimą, pripažįstantiems jos vertybes ir suvokiantiems, kad santuoka yra daugiau nei žiedas ant rankos ar įrašas pase. Šiame nuotraukų banke kaupiama Lietuvos gyventojų vestuvių nuotraukų istorija. Šitaip jūsų, tėvų, senelių, vaikų, anūkų vestuvių akimirkos bus išsaugotos ateitiems kartoms.

Prieš projekto startą internete atlikta apklausa parodė, kad vestuvių nuotraukas beveik pusė lietuvių laiko specialiuose albumuose, kas dešimtas jas saugo bendruose albumuose, daugiau kaip trečdalis  – skaitmeninėse laikmenose.

Net 97 proc. apklaustųjų nurodė, kad mėgsta žiūrėti kitų asmenų vestuvių nuotraukas, ypač jei jos  profesionalios (32 proc. respondentų) arba jose įamžinti pažįstami žmonės (42 proc). 

Už nuotraukų talpinimą imamas vienkartinis registracijos ir tapatybės patvirtinimo mokestis – 3 eurai. Šis simbolinis mokestis yra garantija, kad svetainėje užsiregistravęs lankytojas įkels nuotraukas, už kurių turinį jis bus atsakingas. Tai taip pat leis išvengti netikrų profilių. Tačiau galite ir nemokėti šio mokesčio. Tiesiog parašykite mums, kad nenorite ar negalite sumokėti simbolinio mokesčio, ir patvirtinsime jūsų profilį.  . 

Įkelkite savo vestuvių nuotraukas jau dabar!


Straipsnio data: 2015-01-05 | amzinaitavo.lt

Apacia 730 100